Referencie

 - Touto cestou by som sa chcela poďakovať p. maklérovi Frankovičovi z RK REALITY SNV za sprostredkovanie predaja mojej nehnuteľnosti v Krompachoch. Jednanie s ním bolo na vysoko profesionálnej úrovni, v dohodnutom termíne s príjemným vystupovaním. Všetky písomné náležitosti a doklady spojené s predajom vybavil promptne, bez prieťahov - ja som ich iba skontrolovala a potvrdila podpisom. Doporučujem aj novým klientom, ktorí majú záujem o predaj alebo kúpu nehnuteľnosti, aby sa s dôverou obrátili na RK REALITY SNV a to konkrétne na pána Frankoviča. Ďakujem. 


 - Veľmi pekne ďakujeme pánovi Frankovičovi a aj jeho manželke za ich super jednanie, ochotu, trpezlivosť, ústretovosť  - vo všetkom aj so všetkým nám pomohli...Boli sme s ich spoluprácou veľmi spokojní a odporučili sme ich aj známym. Sú to ľudia s veľkým srdcom. Ďakujeme.


- Veľmi dobrá komunikácia, ústretovosť a snaha rýchlo a kvalitne vyriešiť. Oceňujem predovšetkým profesionálny a ľudský prístup pána Frankoviča. Určite doporučujem!


- S realitnou kanceláriou REALITY SNV, konkrétne p. Frakovičom a p. Frankovičovou, sme boli maximálne spokojný. Ústretoví, všetko vysvetlili, čo sme potrebovali vedieť. Odporúčam.


 - Ak by sme sa rozhodli pre kúpu dalšej nehnutelnosti určite by sme opäť oslovili realitnú kanceláriu  REALITY SNV -pána Frankoviča. Milý, ochotný, výborná komunikácia s predávajúcimi a kupujúcimi. Ďakujeme.


 - Touto cestou sa chcem srdečne poďakovať realitnej kancelárii  REALITY SNV - p. Viliamovi Frankovičovi. Veľmi pekne ďakujem za -Vašu ústretovosť, odbornosť a ochotu pri kúpe už  nášho rodinného domu. Som maximálne spokojná od úplného začiatku až po doriešenie predaja. Určite Vás budem len odporúčať. Srdečná vďaka


 - So službami realitnej kancelárie REALITY SNV  som veľmi spokojný ako aj s prácou makléra p. Frankoviča, s ktorým sme mali veľmi dobrú komunikáciu. Reagoval promptne a ochotne. Hodnotím  ho najvyššou známkou! 


 - Vysoký profesionálny prístup, okamžitá ústretovosť a vyhovenie v neštandardných podmienkach a požiadavkách klienta, zabezpečenie všetkých potrebných informácií, absolútne seriózne jednanie a v neposlednom rade príjemné vystupovanie a spoľahlivosť realitného makléra.


 - realitná kancelária REALITY SNV je v mojom rebríčku realitných kancelárii na prvom mieste. Služby, ktoré poskytuje, sú perfektné. Zo strany realitného makléra pána Frankoviča voči klientom je maximálna ústretovosť a profesionalita. Ako klient tejto realitnej kancelárie, som bola veľmi spokojná. Je to realitná kancelária na úrovni. Budem odporúčať i naďalej služby tejto realitnej kancelárie.


 - Od prvého stretnutia s p. Frankovičom až po odovzdanie nehnuteľnosti bolo všetko tak ako má byť a ako si aspoň ja predstavujem. Maklér splnil moje očakávania si myslím, že až nad mieru spokojnosti. Vždy mi poradil a vysvetlil čo som nevedel a to je veľmi dôležité pre klienta. Pán Frankovič má podľa mňa ako laika veľmi dobré vedomosti ohľadom toho čo robí a vrelo by som ho odporučil druhým ľuďom. Ja verím, že sa ešte osobne stretneme alebo zavoláme, keď budem niečo riešiť s nehnuteľnosťami. Osobne som bol nadmieru spokojný s p. Frankovičom. Je to Pán Maklér.


 - Bol som spokojný so všetkými službami spojenými s kúpou domu. Veľkú spokojnosť vyjadrujem hlavne s dobrou komunikáciou a odbornými radami pri riešení hypotéky.


 - Vyjadrujem maximálnu spokojnosť s profesionalitou a prístupom realitného makléra pána Frankoviča. Poskytol nám všetky potrebné informácie a pomohol s reálnym odhadom ceny nášho bytu. Ak by sme v budúcnosti potrebovali pomoc s kúpou alebo predajom určite využijeme služby pána Frankoviča ako aj realitnej kancelárie


 - Spolupráca s REALITY SNV naplnila naše očakávania. Promptné a seriózne jednanie pána Frankoviča nás doviedlo k úspešnej kúpe nehnuteľnosti. V prípade kúpy alebo predaja nehnuteľnosti by sme sa na kanceláriu obrátili znovu.


 - Maximálna spokojnosť so službami RK. Pán Frankovič zabezpečil svojim profesionálnym prístupom bezproblémový proces kúpy rodinného domu. Komplexne hodnotím pozitívne služby RK voči mne ako klientovi od prvého záujmu o nehnuteľnosť až po finálnu agendu. Ďakujem


 - Služby spojené s predajom nehnuteľnosti boli na veľmi dobrej úrovni. Ako predávajúci som bol s pánom Frankovičom veľmi spokojný, za čo mu vyslovujem poďakovanie.


 - S realitnou kanceláriou sme mali prvú skúsenosť. Naše očakávania boli nadmieru splnené ako po komunikačnej tak aj technickej stránke. Týmto sa za spoluprácu chceme poďakovať.


 - Od prvého kontaktu realitná spoločnosť pôsobila dôveryhodným dojmom. Tento dojem sa mi utvrdil v priebehu komunikácie s realitným maklérom (p. Frankovičom). Svoju profesionalitu dokazoval nie len transparentnou komunikáciou na obe strany (potenciálny kupujúci ale i na mňa) ale i kvalitnými dokumentmi. Podstatná komunikácia prebiehala na diaľku v elektronickej forme a v jej priebehu som ani raz nezaváhal o profesionalite. Moje očakávania sa splnili i pri realizácii samotného predaja nehnuteľnosti. Jasné kroky, správne naplánované a tiež i realizované. Províziu z predaja si agentúra právom zaslúži. REALITY SNV odporúčam každému, kto sa nechce obávať podvodu a nechce riešiť detaily. Agentúra splnila všetky moje očakávania (a tie sú vysoké).


- S predajom svojej nehnuteľnosti prostredníctvom spoločnosti REALITY SNV som bol nadmieru spokojný. Celý proces predaja od prvotnej obhliadky kupujúcim až po podpísanie zmlúv, odovzdanie objektu a financovanie kúpy mal pod svojim \"patronátom\" pán Viliam Frankovič. Môžem zodpovedne prehlásiť, že v celom procese predaja pán Frankovič vystupoval ako profesionál. Do budúcnosti prajem spoločnosti REALITY SNV veľa spokojných klientov, ktorí budú ďalej šíriť jej dobré meno. Ešte raz ďakujem za všetko. Spokojný klient.


 - Vyjadrujeme maximálnu spokojnosť pri predaji rodinného domu. Oceňujeme profesionálne jednanie p. Viliama Frankoviča, jeho ľudský prístup ku klientovi, ochotu poradiť, čestnosť. Skutočne jeho jednanie je na vysokej odbornej úrovni. Vďaka tejto dobrej skúsenosti budeme Vašu realitnú kanceláriu odporúčať aj iným klientom. Ďakujeme Vám


 - Oceňujeme profesionálny prístup p. Frankoviča, jeho príjemné vystupovanie a ochotu riešiť nepredvídané situácie ktoré nastali pri predaji nášho bytu. Ďakujeme.


 - Ďakujeme p. Frankovičovi za vecné objektívne informácie o stave nehnuteľnosti pre ktorú sme sa rozhodli. Rovnako za celý servis spojený s predajom (zmluva, obhliadky, vybavenie úradných záležitostí a poradenstvo)


- Výborný prístup makléra, jasne a zrozumiteľne vysvetlí všetko čo som sa pýtala, bol milý,komunikatívny, pekne vie poradiť a hlavne zrozumiteľnou formou. Mám pocit, aspoň z prvého stretnutia, že pán Frankovič je veľmi dobrý odborník vo svojej profesii a hlavná vec nezavádzal ma a neklamal tak, ako som mala nie celkom najlepšie skúsenosti s inými real. kanceláriami.


- S priebehom kúpy nehnuteľnosti som bol veľmi spokojný, všetko bolo maximálne profesionálne, za čo Vám veľmi pekne ďakujem.


- S maklérom p. Frankovičom sme boli spokojní, naše otázky zodpovedal, oceňujeme najmä flexibilitu - bol ochotný prísť aj v nedeľu na úkor svojho voľného času, pôsobil príjemným dojmom.


 - realitná kancelária REALITY SNV je v mojom rebríčku realitných kancelárii na prvom mieste. Služby, ktoré poskytuje, sú perfektné. Zo strany realitného makléra pána Frankoviča voči klientom je maximálna ústretovosť a profesionalita. Ako klient tejto realitnej kancelárie, som bola veľmi spokojná. Je to realitná kancelária na úrovni. Budem odporúčať i naďalej služby tejto realitnej kancelárie.


 - Vysoký profesionálny prístup, okamžitá ústretovosť a vyhovenie v neštandardných podmienkach a požiadavkách klienta, zabezpečenie všetkých potrebných informácií, absolútne seriózne jednanie a v neposlednom rade príjemné vystupovanie a spoľahlivosť realitného makléra.